FOTOVOLTAIKA PRO OHŘEV TUV

Až 50 % vašich nákladů na spotřebu elektrické energie tvoří náklady na ohřev TUV, pokud tedy zároveň netopíte elektřinou. Ve většině domácností se, v období od jara do podzimu, TUV ohřívá elektrickým bojlerem. Máme pro Vás úspornější řešení s využitím vašeho stávajícího bojleru.

Fotovoltaika pro ohřev TUV je v principu nejefektivnější formou ohřevu TUV. V topné sezóně se většinou ohřev TUV provádí stávajícím zdrojem vytápění (plynový kotel, kotel na tuhá paliva, kotel na pelety apod. …), který je v tomto období v provozu. V období mimo topnou sezonu je jedním z častých forem ohřevu TUV elektrický bojler. Pokud takový doma máte, využijte možnosti získat dotaci NZU, na ohřev TUV, a to až do výše 45.000,- Kč (v kraji MSK, ÚK a KVK až 49.500,- ). Náklady na pořízení fotovoltaiky, odpovídající velikosti vašeho stávajícího bojleru, jsou relativně nízké.

Máme pro Vás připravené sady, které si můžete zakoupit jako stavebníci a realizovat svépomocí, nebo jsme připraveni vám je realizovat tzv. na klíč včetně vyřízení dotace NZU.

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku?

Specifikujte nám vaši poptávku, zavoláme vám a rádi vám připravíme cenovou nabídku na míru.

10 + 1 =